Miło nam zaprosić Państwa do naszego Salonu Psiej Urody "ANIMALIS". Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług przez nas świadczonych. Używamy kosmetyków, preparatów i sprzętu renomowanych firm tj.:

Iv San Bernard, Ring5, Winners Circle, Bio-Groom, Oster, Mars, Mc Clellan. Strzyżemy, trymujemy wg wzorców FCI, kąpiemy, wykonujemy drobne zabiegi kosmetyczne, udzielamy fachowych porad dotyczących codziennej pielęgnacji pupila. Zapraszamy zarówno psy rasowe jak i nierasowe, małe i te największe. Zabiegi w naszym salonie są wykonywane bez pośpiechu, sumiennie i dokładnie przy relaksującej muzyce, bez używania jakichkolwiek poskramiaczy, tak aby jak najbardziej zminimalizować stres naszych psich klientów.

Prowadząc hodowle psów wymagających trymowania, strzyżenia i innych zabiegów pielęgnacyjnych, mamy stały kontakt z wystawami i nowymi trendami w psiej modzie, dzięki czemu powierzony nam pies będzie wyglądał jak na przedstawiciela danej rasy przystało. Służymy także wszelkimi informacjami na temat wystawiania psa.
Serdecznie zapraszamy o odwiedzenia strony naszej hodowli
DOLINA RIVENDELL

   Żywimy nadzieję, że sympatyczna i fachowa obsługa będzie dla Państwa zachętą i opuszczą Państwo nasz salon usatysfakcjonowani.

                                                     Izabela i Rafał Podolscy

 

            Pamiętajmy, iż nasz pies jest naszą wizytówką!!!!!!!!

Web design created by Olga Mierzwa
Š 2005-2006 ANIMALIS all rights reserved